hjem

 


Norges Jeger- og fiskerforbund
NYHETER

Resultater individuelt NM 04.03.18
Resultater ind. NM


Barn

       
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 21 Juliane A. Jørgensen Raufjøringen 800
2 31 Odin Aker Sundet Åsnes JFF 475
3 99 Johan Alxander Rud Odal SFK 460
4 93 Anders Østmoe Odal SFJK  265
5 191 Ole Johan Bremseth   186
6 189 Erik Barman OSLO jff  175
7 188 johanna Barman OSLO jff  0
8 186 Lars Halvor Bonstad  Åsnes JFF 0

 

Yngre junior

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 136 Fredrik Alvim Acerina 1380
2 32 Sigurd Bringebøren Eikern JFF 975
3 79 Lars Magnus Bjørnstad Pimpel Sør  875
4 52 Espen Nedgården Trysil SFK 755
5 24 Sondre Engebråten Brandval JFF 425
6 172 Julian Henriksson nannestad JFF  255
7 174 Lukas Oterhold  Gjerdrum  50

 

Eldre jente junior

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 152 Therese L. Jernberg Odal SFFK  1155
2 19 Birgit Brøderud Raufjøringen 695
3 96 Thea E. Rudshaug Odal SFFK  515

 

Eldre gutt junior

       
plassering kortnummer navn klubb vekt fisk
           
1 169 Even Østmoe Solør FSK  625 16
2 17 Andreas Nygårdseter Raufjøringen 625 6
3 205 Kristoffer Schipsted    555  
4 170 Asbjørn Kagnes  Hof vestre JFF  260  
5 167 John Arne Torp Skogen JSK  185  

 

Damer veteran

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 78 May Leikåsen  Hof vestre JFF  1375
2 63 Torild Langerud  Raufjøringen 710
3 15 Unni Moløkken Raufjøringen 586
4 48 Kirsti O Eriksson Raufjøringen 370
5 212 Kjerstin Granlund   335

 

Eldre dame veteran

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 37 Anna Lindgren Romedal & Vallset JFF  635
2 112 Kari Tyskerud FET JFF    605
3 43 Jorunn Bekkensten  Eidsvoll Skog JFF  485
4 5 Ruth Margrethe Ramstad Raufjøringen 440

 

Herrer veteran

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 160 Jan Espelid eidsvoll skog JFF  3065
2 148 Bent Fjeld  Eidskog  2250
3 91 Jan Morten Fossen acerina 2050
4 124 Reidar moen  eidsvoll skog JFF  1810
5 132 Svein Arne Gjeldsnesvangen   1420
6 14 Magne Moløkken  Raufjøringen  1240
7 105 Johnny Braata NJFF 1130
8 119 Knut Bjørklund FET JFF  1125
9 65 Terje Dalen    1085
10 68 Petter jacobsen  ESJFF 1070
11 123 Roy Fjeld  Eidsskog  1045
12 70 Vidar komeprud Hof vestre  1025
13 54 Steinar olsen  Trysil SFK 950
14 138 Terje Ranheim eidsvoll skog JFF  895
15 210 Dag Kjelsås   705
16 213 John Meyenberg   685
17 182 Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes JFF  605
18 104 Svein Inge Stangenes  Drammen sportsfiskere  430
19 47 Finn Willy Eriksson Raufjøringen  375
20 143 Dag Morten Larsen    155
21 128 Jens Kåre skovseth  eidsvoll skog JFF  0

 

Eldre herre veteran 

   
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 85 Gisle Haugen trysil  2165
2 22 Halfdan Sangnes Gjøvik og Toten SPF 1610
3 72 Terje Lindgren   1435
4 46 Erling Johnsrud Romedal & Vallset JFF 1290
5 77 Svein Kristensen  Østsiden JFF  1180
6 27 Bjørn Skogseth Nannestad JFF 975
7 185 Bjørn V Hansen Fenstad JFF  965
8 90 Ola sjøli trysil  950
9 111 Harald Hovde oslo sportsfiskere 845
10 161 Terje Reinertsen Nannestad JFF 834
11 102 Knut Vadholm  oslo sportsfiskere 785
12 23 Åge R Nilsen brandval  585
13 127 Kjell Kolstad oslo sportsfiskere 580
14 36 Hans Holen Raufjøringen 535
15 145 Arne Skårholen  Løiten JFF  510
16 177 Tore Johansen Lillestrøm  510
17 100 Kjell andersen Odal spf 500
18 117 Svein Tyskerud FET JFF  495
19 4 Ole Gunnar Ramstd Raufjøringen 400
20 42 Erik Aarstad Raufjøringen 332
21 43 Lars Bekkensten Eidsvoll skog JFF 305
22 126 Ole omang  Åsene JFF  285
23 107 Gunnar Skaarud Ringerike  190
24 183 Terje Bøhn Rakkestad og Degernes JFF  180
25 122 Thorbjørn Bøe AJFF OSLO  125

 

Herrer senior

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 57 Rune Marius Berg Skogen JSK 4878
2 176 Odd Henning Hansen  Gjøvik og Toten sportsfiskere  4378
3 34 Lars Rypaas Eikern JFF 3836
4 49 Fredrik Sandvold Raufjøringen  3354
5 55 Jan Petter Dalen  Pimpel Sør  3228
6 45 Lennart Gammelrud Acerina 2748
7 135 Kenneth Ottosen  Gjøvik og Toten sportsfiskere  2688
8 28 Tom Erling Haugen Raufjøringen  2614
9 58 Kenneth Fidje  trysil SFK 2314
10 134 Aasmund Særher  Gjøvik og Toten sportsfiskere  2104
11 94 Christer Fossen  Acerina 1992
12 71 Glenn Espen Sparby Hof vestre JFF 1940
13 146 Tor-Helge Reber   1886
14 61 Yngve Lommerud Hof vestre JFF 1846
15 101 Ole Martin Gilbu  Pimpel Sør  1818
16 64 Arild Eskildsen  Acerina 1786
17 129 Bjørn Huus Eidsvoll skog JFF  1734
18 39 Viggo Johansen Åsnes JFF  1680
19 103 jon Kjelland NJFF  1675
20 33 Henrik Bringebøren Eikern JFF 1616
21 142 Niklas strengelsrud Acerina 1598
22 108 Marius Hassve  Evenstad JFF  1562
23 140 Fjellis Raufjøringen  1548
24 130 Martin Tobias Folden  Pimpel Sør  1532
25 166 Lars roar benterud Acerina 1520
26 154 Morten Tveit Pimpel Sør  1500
27 10 Tommy Strengelsrud Raufjøringen  1432
28 84 ståle Hellenes Pimpel Sør  1404
29 30 Øyvind Sundet Åsnes JFF  1392
30 150 Frank Hønsen  Nannestad JFF 1376
31 87 Nils Øverby Trysil SFK  1346
32 165 jonas Bekkedal  Eidsvoll skog JFF  1344
33 113 Rune Tyskerud FET JFF  1316
34 73 Remi Dahl  Pimpel Sør  1314
35 13 Patrick Eriksen   1278
36 8 Jim Bekken Raufjøringen  1276
37 194 Ronny Sagerud Grue JFF 1252
38 193 Jan Tore Nedgården trysil SFK  1216
39 163 Hans Kristian Løken Båstad jff  1212
40 29 Steinar Kalfoss Åsnes JFF  1204
41 82 Pål Hedenstad  Pimpel Sør  1186
42 59 Thomas Hesmyr  Pimpel Sør  1166
43 149 Pål Fjeld   1166
44 153 Jan Inngjerdningen Odal SFK  1160
45 75 Glenn Arne Johanessen Østsiden JFF  1156
46 184 Rolf Magnus Grenberg  Solør Sportsfiskeklubb  1150
47 173 Martin Oterholt Gjerdrum SFK  1138
48 95 Kjell Ivar Rudshaug Odal SFK  1132
49 157 Per Erik Hellerud  Eidsvoll skog JFF  1122
50 86 Sittichok Sila Pimpel Sør  1008
51 211 Iver Granlund   1008
52 116 Kristian Noreeng Skaun JFF  964
53 38 Vidar årnes Romedal og Vallset JFF 956
54 76 Per Johansessen Østsiden JFF  946
55 97 Johnny Kildalen Odal SFK  936
56 206 Anders Wold  OSLO sportsfiskere  924
57 180 Tom Thorvaldsen RDJFF  920
58 118 Tor Arne Rygø Lillestrøm SFK  918
59 74 Ken robin Reinskås Pimpel Sør  916
60 155 tony Nilsen Nannestad JFF 916
61 158 Terje Tørmoen Eidsvoll skog JFF  912
62 110 Ole Magne Berger Løiten JFF  906
63 125 Jonas Fjeld  Eidsskog  894
64 6 Thomas Ødegård Gjøvik og Toten sportsfiskere  884
65 131 Øyvind Jørgensen  Nordre rømskog JFF  838
66 50 Kent Fossheim Acerina 830
67 109 Lars Hanssen Løiten JFF  824
68 208 Rune Grenberg   756
69 162 Erik Gundersen Lillestrøm SFK  744
70 60 Lucian Iurac Pimpel Sør  736
71 62 Jim Helge Solem Nannestad JFF 690
72 204 Frode Nerberg AJFF OSLO  670
73 196 Steinar Schjager   666
74 25 Andreas Moen  Gran JFF 658
75 56 Ole Kristian Tveiten Pimpel Sør  638
76 26 Rune Blisten Gran JFF 632
77 40 Bjørn Kjetil Sagerud Solør Sporsfiskeklubb  630
78 151 Kenneth Jernberg Odal SFK  628
79 137 Audun Furuseth  Eidsvoll skog JFF  622
80 1 Finn Erik Lerdalen Raufjøringen  594
81 106 Paal Runden Gjøvik og Toten sportsfiskere  572
82 16 Dag Even Nygårdseter Raufjøringen  568
83 81 Tor Ivar bjørnstad Pimpel Sør  566
84 114 Roy Tore Nordeng Skaun JFF  564
85 3 Terje Jørgensen Raufjøringen  562
86 92 Atle Østmoe Odal SFK  555
87 2 Thor Erik Stømner Raufjøringen  510
88 35 Marius Kristoffersen Eikern JFF 506
89 133 Vegard Gjelsnesvangen  Nordre rømskog JFF  490
90 139 Leiv Joar Kvehaugen Eidsvoll skog JFF  472
91 156 Atle Wenger  Nannestad JFF 450
92 164 Morten Svendsen Båstad jff  434
93 159 Tommy Iversen Eidsvoll skog JFF  432
94 175 Lars Jappee Nittedal JFF  424
95 200 Bengt Gerhardsen Blaker JFF  412
96 20 Jørn A Jørgensen Raufjøringen  402
97 53 Magnus Riksfjord Pimpel Sør  396
98 88 Vegard Rindal  Pimpel Sør  350
99 195 Aksel Weldingh Grue JFF 310
100 144 Jan Arild Lerudsmoen Løiten JFF  294
101 147 Frode Braatelund Pimpel sør  276
102 171 Oddvar Henriksson  Nannestad JFF 254
103 197 Kjetil Johansen AJFF OSLO  244
104 7 Magne Olav Sveen Gjøvik og Toten sportsfiskere  238
105 120 Martin Berggren Nilsen  Skjeberg JFF 222
106 178 Kristoffer Østby   210
107 115 Knut egil Werkland Skaun JFF  178
108 198 Knut Willy Andersen AJFF OSLO  156
109 121 Per Olav nilsen Skjeberg JFF 140
110 69 Atle norheim  Eidsvoll skog JFF  0
111 67 Halvor Hovalnd   0
112 179 Ronny Westjordet    0
113 187 Tony Barman OSLO jff  0
114 168 Jørgen Kalfoss Solør Sportsfiskeklubb  0
115 181 Runar Haug RDJFF  0
116 11 Stein Engebråten Raufjøringen   
117 190 Sigbjørn Bremseth    
118 201 Ståle Bergsmark     
119 202 Jørnn Tollefsen    
120 203 Espen Tollefsen    

 

Damer senior

     
plassering kortnummer navn klubb vekt
1 80 Lisbeth Bjørnstad  pimpel Sør  1675
2 66 Emma Dalen  Eidsvoll skog JFF  1375
3 89 Tonje Hauger acerina 1160
4 98 Birgit E. Høgbrenna  Odal Sfk 765
5 83 Jenaette Fick  pimpel Sør  745
6 9 Kjersti Solli  Raufjøringen 670
7 192 Nadia Fleischeuer Trysil SFK 586
8 51 Ragnhild Muruåsen Trysil SFK 530
9 141 Marie Larsen   425
10 18 Tove Nygårdseter Raufjøringen 385
11 209 Iselin Kjelsås   255
12 12 Tiril Sandvold Raufjøringen 245

 

 

Ansvarlig: Dag Even

Publisert:2018-03-04 22:42:37
Oppdatert:2018-03-05 10:23:55

iTackle traper.se